top of page

“Я з тобою”: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, відбулася трансляція благодійного мультижанрового шоу «Я з тобою», мета якого — збір коштів для дітей, постраждалих від війни. Зокрема й тих, якими опікується Junior.

“Я з тобою”: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka об'єдналися заради дітей

Сьогодні весь світ приголомшує кількість постраждалих від війни в Україні дітей — за офіційними даними, це понад 689 дітей, з яких 243 загинули, а 446 поранені. Це статистика, яка не включає психологічних травм, яких так чи інакше зазнали більшість маленьких українців. Заради них Hands Production об’єднав українських вокалістів, музикантів, хореографів та циркових артистів у мультижанровому благодійному шоу «Я з тобою», яке вийшло на екрани у Міжнародний день захисту дітей.

На одній сцені зійшлися Onuka, Pianoбой, піаніст-віртуоз Євген Хмара, гурт Probass&Hardi, який змусив усіх українців наспівувати «Доброго вечора, ми з України», артисти Cirque du Soleil Анатолій Залевський та Оксана Пилипчук, чотириразова чемпіонка світу з танців на пілоні Наталія Татаринцева, одна з найгнучкіших людей світу, рекордсменка «Книги світових рекордів Гіннеса» Руслана Крутась та інші артисти світового рівня.

Зібрати кошти для дітей допомогла проста система пожертв через QR-код, розміщений на екрані під час трансляції шоу. Частина зібраних коштів були направлені і в Junior — для реалізації табору “Без сирен” в Болгарії, створеного допомогти постраждалим від війни дітям з Харкова.

«Я думаю, що офіційні цифри щодо жертв серед дітей під час війни — значно занижені, ми навіть не знаємо справжньої статистики. Причому йдеться не лише про тих, хто загинув і поранений, а й про дітей, які були незаконно вивезені за кордон. Але навіть ті, кого не торкнулась війна фізично, переживають зараз посттравматичний синдром — трагічний досвід, якого немає у більшості дітей країн цивілізованого світу. І з цим треба працювати. Тому для нас честь виступати в рамках шоу, кошти з якого будуть спрямовані на необхідну допомогу дітям, від яких залежить наше майбутнє в найпрямішому сенсі слова», — каже співачка Onuka.

Автори «Я з тобою» розкрили таємниці підготовки та зйомки шоу, які відбувались у Тернополі, в обласному драматичному театрі в умовах суворої секретності. На такі кроки організатори вимушені були піти задля безпеки артистів та глядачів, оскільки це перше шоу такого масштабу в Україні, яке відбулося у закритому приміщенні.

«Це перший наш виступ за час війни не для військових, а для цивільного населення — тим паче для дітей. Протягом останніх трьох місяців ми багато виступали на станціях метро у різних містах України, де я бачив на власні очі, як війна змінила звичний хід речей і відібрала у дітей дитинство. Ми бачили сім’ї, що живуть у вагонах, ми бачили школи, облаштовані прямо на платформах, парти, що стоять на станціях метро. Але ми також бачили, як діти облаштували ці куточки, як вони збиралися на уроки під обстрілами, як вони разом з художниками перетворювали станції метро на яскраві арт-простори і вдихали життя у похмуру обстановку. Тому ми не могли не взяти участі у сьогоднішньому проекті, який, сподіваюсь, збере максимальну кількість грошей на ініціативи, пов’язані з дітьми», — прокоментував свою участь в шоу Pianoбой.

Дітям потрібна наша турбота. Їм потрібні світлі радісні переживання навіть під час війни. Зробимо їх щасливішими разом.

bottom of page