top of page

JuniorS 5 років!

Знаємо, зараз не час для свят, але ми хочемо поділитись з вами своїм - не побоїмось цього слова - досягненням. Нашому руху JuniorS виповнюється 5 років! 💫

JuniorS 5 років!

І якщо згадати, як за цей час змінилось життя кожного українця і які випробування всім нам довелось подолати, стає зрозуміло, що розвиток організації і всі реалізовані проєкти дійсно можна вважати колективними досягненнями - засновників, команди, друзів, партнерів, вчителів, школярів, підписників та всіх, хто підтримує наші ініціативи.

За цей час нам разом вдалось:
▫️змінити систему викладання фізкультури у школах;
▫️привернути увагу до вчителів фізкультури, які змінюють правила та підходи до уроків;
▫️створити ком’юніті освітян зі всієї України, котрі піклуються не лише про фізичне, а й про психічне здоров’я дітей;
▫️вивести на новий рівень дистанційне викладання фізкультури;
▫️започаткувати онлайн та офлайн активності й табори, котрі покращують самопочуття учнів та допомагають їм долати тривогу в найскладніші часи.

Всі ці здобутки вимірювались як в почесних для нас преміях і навіть двох національних рекордах, так і у зворушливих відгуках вчителів, учнів та їхніх батьків. Кожне слово вашої подяки мотивує нас рухатись вперед, ставити перед собою потрібну мету і досягати її.

Зважаючи на обставини, замість урочистого та гучного святкування ми запланували для вас серію спортивних заходів на честь нашої річниці, яка відбудеться протягом грудня.

Запрошуємо вас — приєднуйтесь! Ваша активність та підтримка – найкращий для нас подарунок! ❤️

bottom of page