top of page
1 (1).jpg

Проєкт “ДІМ — Діти. Ігри. Майбутнє” 🔅

Навчальний проєкт для освітян “ДІМ — Діти. Ігри. Майбутнє” для підтримки та розвитку мережі регіональних команд JuniorS, що працюють над відновленням активного дитячого дозвілля в прифронтових регіонах. Проєкт реалізується у партнерстві з Міністерства освіти та науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».  

   

Учасниками проєкту стануть 100 вчителів закладів загальної середньої освіти з 8 областей, де ведуться чи велися бойові дії: Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Миколаївська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська області.  

  

Цілі проєкту "Д.І.М. - Діти. Ігри. Майбутнє":  

  

✔️ залучення дітей до збільшення рухової активності для покращення здоров'я психологічного та фізичного стану дітей громади;    

✔️ популяризація серед дітей, вчителів та батьків рухової активності під час навчального року;   

✔️ розвиток активного дитячого дозвілля в прифронтових регіонах та поширення інклюзивних, гендерно рівних видів спорту серед дітей;    

✔️ підвищення рівня компетентностей вчителів із залучення до фізичної активності різних груп населення, фандрайзингу, адвокації, комунікації з органами місцевого самоврядування тощо.  

  

Цей проєкт створено за підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку. 

 

 19 жовтня о 16:00 запрошуємо доєднатися до презентаційного проєкту, де ви зможете дізнатися більше про проєкт, а також можливості приєднатися до проєкту в якості учасника.   

  

Тож приєднуйтеся до Zoom за посиланням 

https://us05web.zoom.us/j/88032885231?pwd=ameGhbjYlYljCVrXuq4zKRiezPw1bH.1  

 

  

Реєстрація на вебінар та подальше навчання за проєктом:  

https://bit.ly/3LIKC91

Читати положення

bottom of page