top of page

Залізне Здоров'я

Укриття — це про надійність, безпеку, єднання, допомогу собі та іншим, незламний дух. Ми ж прагнемо, щоб укриття було ще й про здоров’я — як фізичне, так і ментальне. Саме тому команда JuniorS об’єдналася з Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України, започаткувавши ініціативу «Залізне здоров’я» в межах проєкту «Залізне укриття». Наша ціль — запровадити активності та розваги, які допомагатимуть долати стрес під час повітряних тривог і спонукатимуть корисно проводити час. 

 

Ми зібрали експертів спільноти JuniorS — вчителів фізкультури, тренерів, психологів — та під їхнім керівництвом розробили план інтерактивних видів дозвілля, придатних для того, щоб виконувати їх в укритті. Тут на вас чекають розваги на будь-який смак — рухливі ігри для роботи тіла, вправи на подолання тривожності, розумові активності, відеоінтерв’ю з провідними спеціалістами в галузі здоров’я та самопочуття, а також кмітливі забавки, в які можна грати навіть у темряві (на випадок відключень світла).

 

Кожен із цих видів активностей розроблений із важливою метою — сприяти тому, щоб дорослі й діти могли почуватися в укриттях якомога комфортніше, мали змогу боротися зі стресом і тривогою, розвантажували тіло і мозок, а також набували нових знань і вмінь. Тож обирайте дозвілля, яке буде вам до душі, навіть у такий бурхливий час.

ДЛЯ_РУХУ.jpg
ДЛЯ_РОЗВАГИ.jpg
ДЛЯ_ДУШІ.jpg
ДЛЯ_ТЕМРЯВИ.jpg
ДЛЯ_ЗНАНЬ.jpg
ДЛЯ_ТІЛА.jpg
bottom of page