top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/fcee13_a6a5e52736054977a449bd2988b40945f000.jpg/v1/fill/w_288,h_162,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/fcee13_a6a5e52736054977a449bd2988b40945f000.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/fcee13_ef14862ac45e4d04a26eef4395eda412~mv2.jpg/v1/fill/w_843,h_135,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/Image-empty-state.jpg)
Правила гри:
Гра для компанії від 4 людей. Один гравець загадує другому слово, яке той повинен пояснити іншим, — але користуватися він може при цьому тільки словами на букву «п» (будь-якими, крім однокореневих). Тобто слово «будинок» доведеться пояснювати, наприклад, так: «побудував – проживаю». Якщо відразу вгадати не вдалося, можна підкидати додаткові асоціації: «приміщення, простір, просте поняття… » І під кінець додати, наприклад, «Періньон» — по асоціації з шампанським Dom Perignon. Якщо гравці близькі до перемоги, то ведучому знадобляться коментарі типу «приблизно», — або, в протилежній ситуації: «погано, подумайте!». Зазвичай після того, як слово вгадано, ведучий придумує нове слово і шепоче його на вухо тому, хто вгадав – тепер ведучий він.
bottom of page