top of page

Відтепер діти мають власний простір для дитинства і активних ігор з друзями

Спорт — це найкращі ліки від поганого настрою і тривог.

Проєкт Школи JuniorS+ покликаний допомогти школам стати цікавим, веселим та розвиваючим острівком безпеки для учнів та учениць - особливо для тих, що постраждали від війни. На базі шкіл організовані позаурочні гуртки активних ігор, де учні та учениці можуть проводити спільно час, грати в командні ігри, разом дружити та радіти своїм перемогам.

Раді повідомити про всі Школи JuniorS+ України:

1. Черкаси. Школа є спільним проєктом з фондом L’albero della Vita, який поділяє наші цінності турботи про дітей.

2. Чернівці. Школа є спільним проєктом з фондом L’albero della Vita, який поділяє наші цінності турботи про дітей.

3. Київ. Програму «Активні канікули» в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання Isar Ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу. На дітей чекає насичена програма: гра в падел-теніс, бадмінтон, заняття на скеледромі та прогулянка на поні, які нам допомагають влаштувати Pony-Club Kiev Sport, Kyiv Racket Sports Park Kyiv Racket Sports Park, Boulder Space Boulder Space.

4. Харків. програму «Активні канікули» в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання Isar Ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу. На дітей чекає цікава програма: Fun up зарядки, естафет та рухливих ігор у ТРЦ «Нікольський» ТРЦ "Nikolsky"

5. Смт. Королеве (Закарпаття) запрошує дітей на тренування з волейболу, фризбі, чирлідингу, регбі-5 та інших.


Продовжуємо разом із партнерами відкривати JuniorS+ по всій країні для безпечного простору українських дітей.

Якщо ви бажаєте стати патроном Школи JuniorS+ звертайтеся до нашої фандрейзерки – Юлія Гвоздецька +38097 738 3406

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина, відвідувала одну зі Шкіл JuniorS+, звертайтеся до проєктної менеджерки Анастасії Саламахи +38050 579 6377

Докладніше

bottom of page