top of page

Ми це зробили! Знову!

Ми раді поділитись з вами досягненням, яке було б неможливим без вас — освітян, батьків, дітей, а також друзів та партнерів!

Ми це зробили! Знову!

Протягом останніх чотирьох місяців ми отримали вже другу відзнаку Національний Реєстр Рекордів України! Цього разу — за найбільшу кількість дітей, що взяли участь у флешмобі до Дня психічного здоров’я.
Абсолютний рекорд встановив флешмоб #спільно_дбай, приурочений до Дня психічного здоров’я, який організували Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine з громадським рухом Олександра Педана JuniorS за підтримки Міністерство освіти і науки України та за ініціативи першої леді України Олена Зеленська
Попри те, що флешмоб стартував 10 жовтня, у важкий період для України, він об'єднав 5224 дітей та 179 закладів освіти з 24 областей, зокрема й тимчасово окупованих — Херсонської, Луганської та Донецької.
Нагадаємо, в рамках проєкту дитяча психологиня Світлана Ройз розробила спеціальну руханку. Прості вправи та жести під римовані рядки, що навчають дбати про себе у будь-який час, лягли за основу флешмобу, який спонукає привернути увагу до піклування про власне психічне здоров’я.
Ми надзвичайно вдячні освітянам, котрі виконували руханку з дітьми в різних умовах — на майданчику, в класі, в укритті чи онлайн, під час дистанційного навчання, а також знімали процес на відео, аби поділитись набутими техніками та передати естафету іншим. Саме вони допомогли поширити флешмоб й довести на практиці його дієвість.
Вітаємо всіх причетних з відзнакою рекорду! Дякуємо, що ми разом продовжуємо піклуватися про дітей!

bottom of page