top of page
Допоможіть нам обрати слоган

Дякуємо! Ми завжди прагнемо стати кращими.

Новини

В рамках проєкту Школи Juniors+ у партнерстві з NGO Mondo

Протягом останніх двох місяців 50 українських шкіл взяли на себе відповідальність - впроваджувати доступну та цікаву фізкультуру та розпочати проведення учнівських ліг цього навчального року, попри всі виклики, які постали перед країною.

Сьогодні ми провели наш перший за довгий час семінар для вчителів фізкультури, де зустрілись з 94 фахівцями з нашого ком’юніті.

Друзі, нагадуємо, що ми разом з нашими партнерами IСАР Isar Ednannia підготували низку подій, покликану урізноманітнити відпочинок дітей-ВПО, котрі знаходяться наразі далеко від дому і потребують особливої підтримки.

Саме такі подарунки ми побажали цьогоріч собі і ними ж хочемо поділитись з іншими. Цього грудня в нас, окрім різдвяного сезону, є ще один привід для свята - 5-річчя JuniorS. Проте, ми вирішили замість гучних святкувань провести час з тими, кому ми зараз дійсно потрібні.

🔺Що таке Школа JuniorS+?

Нам приємно бачити, як ті концепції, котрі ми так довго планували, нарешті знайшли своє успішне втілення в українських школах. Ми хочемо поділитись з вами історіями про те, як учнівські ліги потроху змінюють фізкультуру, настрій уроків та навіть зараз додають святкової атмосфери й мотиваційного духу навчальному процесу.

Українські школи вже почали впровадження учнівських ліг, які повністю змінять підхід до фізкультури та нададуть можливість спробувати свої сили в абсолютно різних видах спорту і обрати щось своє.

bottom of page