5717 ❤️

Саме така вражаюча кількість школярів взяла участь у нашому минулотижневому флешмобі #спільно_дбай, організованому разом з ЮНІСЕФ UNICEF Ukraine до Дня психічного здорв‘я.

5717 ❤️

Отже:
🔻5717 дітей
🔻166 закладів освіти та навчальних організацій
🔻з 24 областей України, зокрема тимчасово окупованих Херсонської, Луганської та Донецької об’єднали зусилля та долучились до флешмобу.
Нагадаємо, в рамках проєкту психологиня Світлана Ройз запропонувала спеціальну руханку під римовані рядки, яка акцентує увагу на тому, як важливо дбати про свій ментальний стан за будь-яких умов.
Власне останні тижні це довели на практиці: попри складні та тривожні часи, які зараз переживає наша країна, дітям, їхнім батькам та вчителям важливо було отримати та опанувати навички, які дозволяють самостійно подбати про себе та надати собі першу психологічну допомогу, навіть під час перебування в укритті.
Нам приємно було отримати потужний відгук від освітян та сотні дитячих відео, які вкотре демонструють, що незламність духу загартовується ще в дитинстві. Дякуємо всім, хто долучився!

Перелік закладів освіти, які брали участь у нашому флешмобі:
№ Ваше прізвище, ім'я, по-батькові Назва навчального закладу
1 Кошовий Сергій Васильович КЗ "Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області"
2 Гуз Галина Володимирівна. Рогова Анна Володимирівна Флоринський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
3 Давидюк Мар'яна Борисівна Горохівський ліцей №1 ім.І.Я.Франка Горохівської міської ради
4 Романчук Світлана Миколаївна ЗЗСО «Погулянківська гімназія»
5 Іванчук Альона Ігорівна Піддубцівський ліцей Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області
6 Дерюга Яна Володимирівна Вербуватівська гімназія
7 Бичівник Альона Вікторівна Гімназія #1 міста Новомосковська
8 Андрієнко Наталія Олександрівна КЗ" Ліцей №9"
9 Пасічна Інна Іванівна КЗО "НВК 102" ДМР
10 Лебеденко Олена Василівна КЗО "НВК№4"ДМР
11 Бабенко Інна Сергіївна КЗО "СЗШ №124" ДМР
12 Маковецька Алла Олександрівна КЗО «СЗШ 62» ДМР
13 Лебеденко Олена Василівна КЗО НВК 4 ДМР
14 Гуртова Діана Олександрівна КЗО,,СЗШ№124''ДМР
15 Орел Наталія Миколаївна Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №84" Дніпровської міської ради
16 Сердюк Оксана Давідівна Комунальний заклад "Ліцей 9 Покровської міської ради Дніпропетровської області"
17 Плужник Олена Василівна Комунальний заклад "Ліцей № 9 Покровської міської ради Дніпропетровської області"
18 Бондаренко Анжела Олександрівна комунальний заклад "Ліцей №9 Покровської міської ради Дніпропетровської області"
19 Лисакова Катерина Сергіївна Комунальний заклад « Ліцей 5 Покровської міської ради Дніпропетровської області»
20 Кучер Оксана Василівна Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 116" Дніпровської міської ради
21 Баранник Альона Сергіївна Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №94" Дніпровської міської ради
22 Балан Світлана Андріївна Комунальний заклад освіти Середня загальноосвітня школа 35 Дніпровської міської ради
23 Якуба Олена Олександрiвна Криворізька гімназія 109 "Темп" Криворізької міської ради
24 Мартиненко Діана Євгеніївна КРИВОРІЗЬКА ГІМНАЗІЯ 126
25 Сторожук Юлія Вікторівна Криворізька гімназія 126
26 Пятуніна Альона Олександрівна Криворізький професійний ліцей
27 Бучмей Наталія В'ячеславівна Майська гімназія Кислянського ліцею
28 Хейлик Тетяна Миколаївна Миколаївська гімназія Обухівської СР Дніпррвського р-ну Дніпропетровської обл
29 Серга Ольга Миколаївна Могилівський ліцей ім. І.М. Шишканя
30 Давиденко Євгенія Сергіївна Райпільський ліцей Межівської селищної ради
31 Данильченко Марія Вікторівна Слобожанський НВК 1
32 Орлова Ганна Геннадіївна Хіміко-екологічний ліцей
33 Шестопалова Ірина Михайлівна Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді "Горицвіт" Кам'янської міської ради
34 Скребцова Валерия Андревна 6школа
35 Дишлюк Ірина Сергіївна Іллінівський опорний заклад загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області
36 Деркачова Юлія Миколаївна Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 Костянтинівської міської ради Донецької області
37 Джебженяк Ляна Юріївна Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів N 7 Новогродівської міської ради Донецької області
38 Дорошенко ольга олександрівна Сіверський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів
39 Рісована Лілія Єгорівна Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІступенів 33 Покровської міської ради Донецької області
40 Іщик Аліна Олегівна Ліцей № 26
41 Романчук Тетяна Іванівна; Саваріна Ірина Анатоліївна Ліцей №12 м. Житомира ім. С. Ковальчука
42 Власенко Наталія Михайлівна Першотравенський ліцей
43 Зубрицька Лілія Олексіївна Центр професійно-технічної освіти м.Житомира
44 Бідненко Тетяна Володимирівна Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58, Запорізької міської ради, Запорізької області
45 Аксьонова Олена Петрівна Комунальний заклад "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради
46 Мирослава Козачок Голосківська гімназія Отинійської селищної ради
47 Олійник Богданна Василівна Отинійський ліцей Отинійської селищної ради
48 Петрів Ніна Степанівна Шепітська гімназія
49 Петращук Василь Іванович Шепітська гімназія Косівської міської ради Косівського району Івано-Франківської області
50 Гарасим'юк Леся Іванівна Шепітська гімназія Косівської міської ради,Косівського району,Івано - Франківської області
51 Петрів Оксана Миколаївна Шепітська гімназія Косівської районної ради Косівського району Івано-Франківської області
52 Дюк Олександра Петрівна Шепітська гімназія, Косівської міської ради, Косівського району Івано-Франківської області
53 Ковальський Н.А. 144 гімназія їм. Ващенка, 1-в
54 Копилова Ліана Валентинівна Києво - Печерський ліцей 171 «Лідер»
55 Титаренко Віта Анатоліївна Комунальний заклад Кагарлицької міської ради "Кагарлицький ліцей №3"
56 Небилиця Ольга Георгіівна Ліцей 144 їм. Г. Ващенка
57 Кіршина Наталія Олексіївна Ліцей 144 ім. Г.Ващенка
58 Стах Олена Миколаївна ліцей 144 ім.Г.Ващенка
59 Содоль Ірина Василівна м. Київ ліцей 144 ім. Г.Ващенка
60 Джигір Ольга Володимирівна Скандинавська гімназія
61 Шосталь Юлія Леонідівна Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови 110 імені К.Гапоненка в місті Києві
62 Кудрявцева Ольга Володимирівна Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа l-lll ступенів #4 з поглибленим вивченням іноземних мов
63 Пономаренко Наталія Миколаївна ВСП ПТУ 16
64 Кузнєцова Олександра Григорівна Гімназія №6
65 Литвиненко Марина Григорівна Гімназія №6 Олександрійської міської ради Кіровоградської області
66 Кордюкова Анна Олександрівна Опорний заклад 'Тишківський ліцей'
67 Боєнчук Тетяна Вікторівна Шепилівська філія Голованівського ліцею ім. Т. Г. Шевченка
68 Донченко Володимир Вікторович Ліцей "Інітіум" міста Сєвєродонецька Луганської області
69 Кузнецова Катерина Олександрівна Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області
70 Лапка Тетяна Юріївна Глинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жовківської міської ради
71 Печінка Мар'яна Михайлівна Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Муроване, Хирівської ТГ
72 Сич Світлана Олегівна Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 "Калинка" Сокальської міської ради Львівської області
73 Чернюх Оксана Ярославівна Туринківський ЗЗСО
74 Ванкевич Марія Георгіївна Водяно-Лоринська філія Возсіятського ліцею
75 Зарванська Тетяна Анатоліївна Зеленоярський ліцей з початковою школою та гімназією Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
76 Матвієнко Ольга Григорівна Калузький ЗЗСО І-ІІІ ст.
77 Чубик Катерина Іванівна Малоукраїнська філія Єланецького ліцею №1
78 Ткаченко Олена Костянтинівна Миколаївська гімназія 36
79 Гончаренко Олег Вікторович Миколаївська гімназія з дошкільних закладом
80 Гайдамака Олександра Сергіївна (учениця 7-А класу) Миколаївська гімназія N64
81 Остафій-Туз Наталія Миколаївна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ✓26
82 Алєксєєва Олена Вікторівна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12
83 Насіковська Олена Сергіївна Миколаївський ліцей 60
84 Патлата Любов Василівна Миколаївський ліцей імені Миколи Аркаса
85 Харазян Ануш Рубенівна Миколаївський ліцей імені Олега Ольжича
86 Немченко Яна Миколаївна Миролюбівський ліцей Новомар"ївської сільської ради Вознесенського району
87 Музика Анна Олександрівна Мостівський ліцей
88 Агєєва Ірина Юріївна Надбузька гімназія з початковою школою Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
89 Дурнєва Руслана Юріївна Сергіївський ліцей
90 Свінтак Світлана Василівна Ясногородський ліцей І-ІІІ ступеня, Вознесенський район Микоаївська область
91 Царук Юлія Михайлівна Santarvers progimnazija
92 Кузьменко Ліля Миколаївна Миколаївський ЗЗСО Сергіївської селищної ради
93 Лабунець Вікторія Валеріївна ОЗ "Шабівський ЗЗСО I-III ст."
94 Завідєєва Карина Миколаївна ОЗО Першотравневий ліцей
95 Дем'яненко Ганна Василівна ГО "Інша жінка"
96 Бабенко Наталія Григорівна Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня середня школа19 І-ІІІ ступенів Полтавської міської ради Полтавської області "
97 Спиридонова Дар'я Кременчуцька гімназія 1
98 Андрейченко Анастасія Сергіївна Кременчуцька гімназія 1 Кременчуцького району Полтавської області
99 Сошенко Юлія Вікторівна Кременчуцька гімназія 1 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
100 Тарасова Наталя Костянтинівна Кременчуцька гімназія 31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
101 Ващенко Тарас Петрович Полтавський ліцей №31
102 Безклинська Катерина Сергіївна Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука
103 Тесля Лариса Володимирівна, Калюжний Артур Олегович Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
104 Семенюк Мар'яна Анатоліївна Боратинська початкова школа Крупецької сільської ради Рівненської області
105 Дубинець Любов Володимирівна Дубровицька гімназія N1
106 Кіркуш Марія Миколаївна Клесівський ліцей
107 Окерешко Софія Євгенівна Моквинський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області
108 Тоненчук Аліна Вячеславівна Острозький ліцей #1
109 В'юн Ірина Олександрівна Рівненський ліцей "Гармонія"
110 Топчій Олена Петрівна Дубовицький ліцей
111 Рибалка Ганна Леонідівна Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів #17
112 Нємцева Світлана Миколаївна Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (опорний заклад)
113 Казимова Вікторія Іванівна Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11 Охтирської міської ради Сумської області
114 Литнянчина Людмила Володимирівна Сумська спеціальна початкова школа 31 Сумської міської ради
115 Ханіна Катерина Олександрівна Сумський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)#17"Радість"
116 Юрків Оксана Романівна Козівський ліцей імені В. Герети Козівської селищної ради
117 Ястремсткий Ярослав Михвйлович Навчаюся
118 Кутна Ольга Іванівна Озернянський ліцей Тернопільського району Тернопільської області
119 Міщенко Валентина Анатоліївна Донецький ліцей И 2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області
120 Істоцька Ольга Василівна КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна"
121 Вдова Наталія Петрівна КЗ "Лозівський ліцей ✓5 " Лінгва" Лозівської міської ради Харківської області
122 Штикова Аліна Сергіївна Комунальний заклад "Великопроходівський ліцей" Дергачівської міської ради Харківської області
123 Трачук Людмила Анатоліївна Комунальний заклад "Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області
124 Зінов'єва Марина Сергіївна Комунальний заклад "Мажарський ліце" Кегичівської селищної ради
125 Сачук Тетяна Сергіївна Комунальний заклад "Мажарський ліцей" Кегичівської селищної ради
126 Малиш Тетяна Олександрівна Комунальний заклад "Мажарський ліцей" Кегичівської селищної ради
127 Мосенцева Наталія Миколаївна Комунальний заклад "Медведівський ліцей" Кегичівської селищної ради
128 Жупійова Марина Єгорівна КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ПЕРСПЕКТИВА" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
129 Антонець Євгенія Ігорівна Комунальний заклад "Мереф'янський ліцей №7" Мереф'янської міської ради Харківської області
130 Тригуб Олена Миколаївна КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЛІЦЕЙ " МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
131 Корляк Аліна Юріївна Комунальний заклад "Наталинський ліцей Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області"
132 Кубанська Наталія Володимирівна Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа ім. В. Г. Короленка" Харківської обласної ради
133 Межерицька Світлана Іванівна Комунальний заклад « Коломацький ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Є.Єгорова Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області »
134 Куряча Світлана Валентинівна Комунальний заклад Лозівський ліцей номер7 Лозівської міської ради Харківської області
135 Потикун Анастасія Олексіївна Старосалтівський ліцей Старосалтівської
136 Вінник Ганна Валентинівна Харківська гімназія 144 Харківської міської ради Харківської області
137 Сопельняк Наталія Юріївна Харківська спеціальна школа 12 Харківської обласної ради
138 Нартова Тетяна Олександрівна Хрестищенська гімназія Красноградської міської ради Харківської області
139 Кузнецова Ірина Леонідівна Центр позашкільної освіти Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області
140 Домерт Ірина Миколаївна Опорний заклад"Академічний ліцей" Скадовської міської ради Херсонської області
141 Денисюк Вадим Володимирович Загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 м.Славути
142 Смолінська Оксана Анатоліївна Хмельницький ліцей 17
143 Величко Ольга Олексіївна Лісівська ЗОШ І-ІІІступенів Тальнівської міської ради Черкаської області
144 Іванищева Дар'я Василівна Тубільцівський ліцей Мошнівської сільської ради Черкаської обл. Черкаського р-ну
145 Левченко Наталія Вікторівна Уманська гімназія #10 Уманської міської ради Черкаської області
146 Вдовиченко Наталія Вікторівна Центр розвитку дитини "Перший клас"
147 Токар Вікторія Леонідівна Черкаська гімназія 9, ім. О.М.Луценка, Черкаської міської ради Черкаської області
148 Кулик Людмила Вікторівна Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N2 Черкаської міської ради Черкаської області
149 Кураєва Тетяна Вікторівна Чернівецький ліцей#14
150 Климак Юлія Олександрівна Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів √6 (Ліцей 6)
151 Куриліна Наталія Миколаївна Сновський ліцей #2
152 Карпенко Ольга Миколаївна Сновський ліцей №1 Сновської міської ради
153 Масляна Юлія Вікторівна Чернігівська загальноосвітня школа #3 І-ІІІ ступенів
154 Герасимчук Оксана Василівна ДНЗ (ясла-садок)комбінованого типу"Рушничок"
155 Пермякова Діана Геннадіївна Центр дитячої та юнацької творчості
156 Оксана Березовська 33CO I-III ст. - ЗДО с.Товстолуг Великогаївської сільської ради
157 Ольга Шимоліна Бараінківський ліцей 1
158 Володимир Моргун Витачівська гімназія
159 Куца Альона Виховний простір Михайлюцбеої ТГ
160 Зоряна Боровець Глинсткий ЗЗСО
161 Олександр Лобода Дебеславцівська гімназія
162 Ольга Білецька Дошкільний Заклад Калинка М.Сокаль
163 Заклад дошкільної освіти "Пізнайко"
164 Згурівський Професійний ліцей
165 ЗДО "Веселка"
166 ЗОШ 4 м.Мирноград
167 КЗ "Ліцею №5"
168 Юлія Андрушків КЗ ЛОР "Навчально-реабілітаційний центр I-IlI ступенів "ГАРМОНІЯ"
169 Анатолій Яковлєв Королівський ззсо 1
170 Коцман Марина Криворізька спеціалізована школа |-||| ступенів #70
171 Наталія Головко Криворізький ліцей 119
172 Катерина Кухтин Криворізький професійний ліцей
173 Олена Ільєнко КСШ 70
174 Анатолій Береславський КУ "Попаснянський ліецй 1"
175 Ліцей Надія
176 Ірина Шиденко Мархалівська гімназія
177 Наталія Воскобійник Межівського ліцею № 1
178 Валентина Антосієва Миколаївський ЗЗСО Сергіївської селищної ради
179 Анастасія Вакуленко НВК 141 "ОРТ"
180 Таїсія Базиленко Нововолинський ліцей 2
181 Наталія Єфимова Одеський юридичний ліцей
182 Інна Булгакова Одеський Юридичний ліцей
183 Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради
184 Юлія Купрієнко Прилуцький ліцей 6
185 Людмила Примак Психологічна допомога Новоград-Волинський
186 Анастасія Клімова Рівнянський ліцей №5
187 СЗШ 124
188 Іван Мезін Софіївський ліцей Софіївської сільської ради.
189 Харківська спеціалізована школа | ступені 33
190 Оля Іванченко Центр дитячої та юнацької творчості Горішні плавні
191 Лілія Зубрицька Центр професійно-технічної освіти м.Житомира
192 Тетяна Грицаченко Черкаське вище професійне училище
193 Щербанівський ЗЗСО
194 Щербанівський ЗЗСО ім. М. Рябошапки
195 Анна Рибалка
196 Олена Дьяченко
197 Марина Коєва Великодолинський ЗЗСО 1
198 Іван Русінка Сасівський ЗЗСО I-III ст
199 Вікторія Швець Чернівецька загальноосвітня школа №8
200 Ярина Велика-Купецька Туринківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
201 Сокальський Садок Журавлик
202 Степанівський ліцей Степанівської селищної ради
203 Шелестівський Ліцей
204 Цдют Южноукраїнськ
205 Тая Терен НВК N15
206 Мирослава Аврам Драчинецького опорного ЗЗСО l-lllст
207 Підволочиської гімназї імені Івана Франка