top of page

7 причин, чому вам варто приєднатись до учнівських ліг💪

Українські школи вже почали впровадження учнівських ліг, які повністю змінять підхід до фізкультури та нададуть можливість спробувати свої сили в абсолютно різних видах спорту і обрати щось своє.

7 причин, чому вам варто приєднатись до учнівських ліг💪

Такий підхід вже багато років практикується в міжнародних навчальних закладах, які за цей час виявили основні його переваги.

⚡Ком’юніті - учнівські ліги роблять вас частиною ком’юніті, де кожен учень відчуває свою важливість, знаходиться у колі однодумців та має свій простір для реалізації навичок.

⚡Фізична підготовка - статистика показує, що активності учнівських ліг достатньо, аби покращити витривалість, силу, розвиток м’язів, а також поліпшити фізичне здоров'я загалом.

⚡Три “П” - Працьовитість (розвиток наполегливості, що допомагає поліпшити свої навички не лише в спорті), Пристрасть (розвиток завзятості до заняття, пошуки хобі чи справи свого життя), Практика (розвиток та вдосконалення набутих навичок).

⚡Командний дух та співпраця - учнівські ліги швидко навчають взаємодіяти, домовлятись, адекватно реагувати на здорову конкуренцію, радіти спільному результату.

⚡Лідерські здібності - участь у лігах дозволяє освоїти лідерські навички кожному члену команди та вміти брати відповідальність за власну роботу.

⚡Тайм менеджмент - розвиває самодисципліну та ефективний розподіл часу, а також здатність вкладатись в “дедлайни”.

⚡Успішне мислення - учнівські ліги не мають на меті зробити з кожного учня спортсмена, але вони навчають кожного з них націлюватись на перемогу, ставити перед собою мету і випрацьовувати чіткий шлях до неї.

Якщо ви все ще сумніваєтесь, чи учнівські ліги потрібні вам - просто спробуйте! Ви точно знайдете для себе щось корисне.

bottom of page