top of page

Завершився основний етап проєкту «Д.І.М. - Діти. Ігри. Майбутнє.»

«

Завершився основний етап проєкту «Д.І.М. - Діти. Ігри. Майбутнє.», по завершенню якого ми визначили переможців і раді привітати їх. 

Проте, звісно, як і всі історії про командний спорт, цей досвід дав кожному з учасників дещо більше, ніж просто дух змагань та нагороди. 

Нагадаємо, проєкт «Д.І.М.», реалізується у партнерстві Міністерством освіти і науки України, Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості та Інститутом модернізації змісту освіти, був створений для підтримки та розвитку рухливого дозвілля в укритті для дітей на прифронтових територіях. В рамках проєкту ми запрошували освітян пройти онлайн-навчання й отримати інструменти щодо того, як організовувати спортивні заходи в своїй громаді, самостійно залучати ресурси та створювати справжнє свято навіть за стриманих умов. 

Ми отримати понад 200 заявок від вчителів на відбірковому етапі, 108 з них пройшли онлайн-навчання та супровід з нашими експертами, 52 – виконали усі умови, зокрема написали сценарій заходу, подбали про його організацію в укритті, залучили допоміжні ресурси та провели свято. 

Для більшості з них ці заходи стали справжньою подією та навіть подвигом. Адже деякі заклади, на жаль, знаходяться  буквально у кількох кілометрах від кордону, і там процес навчання та шкільне дозвілля переносить у зовсім іншу реальність. 

Подекуди ці заходи дали змогу дітям, батькам, вчителям побачитися вперше за 2 роки. Інші поринули у підготовку як у справжнє командотворення, і всім колективом дооснащували приміщення укриттів, прикрашали, аби свято відбулося. Треті подарували дітям часточку магії, знайшовши можливість відзначити їх символічними нагородами та подарунками. Годі й казати, як це вплинуло на стан дітей, котрі вперше за довгий час змогли просто насолоджуватися дитинством. 

Серед усіх учасників наше журі обрало 16 переможців з 8 прифронтових областей, які отримають у подарунок сучасний спортивний інвентар, щоб запроваджувати ще більше веселих ігор та корисних розваг у своїх закладах і ділитися досвідом зі своїми колегами у громаді та області. 

10 учасників отримали інвентар від «залізних людей», що дасть можливість зробити з укриття місце, де вирують дитячі пригоди. 

Проте ми підкреслюємо, що кожен з учасників здійснив титанічну роботу і кожен з них є переможцем — насамперед, для свого закладу, своїх учнів та своєї громади. 

Краще за нас про проєкт можуть розказати самі учасники — читайте їхні відгуки в галереї! 

Ми сподіваємося, що ця практика проведення спортивних заходів розвиватиметься та стане натхненим прикладом для інших. 

Проєкт створено ГО ”ДжуніорС” за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Проєкт реалізується у партнерстві з Міністерство освіти та науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»


32 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page